Kárpátaljai családokkal ünnepeltünk augusztus 20- án

Augusztus 20- a, nemzeti ünnepünk, államalapításunk, új kenyér ünnepe, Szent István királyunk emléknapja alkalmából közösen ünnepeltünk a kárpátaljai menekült családokkal a Budai Református Gyülekezetben. A Budai Várban tett nagy séta során, a sok szép érdekesség megtekintése mellett István király szobránál is tiszteletét tette a kis csapat. Utána hatalmas közös pizzázás, gyümölcsevés következett a gyülekezet nagytermében, majd a 19 órakor kezdődő Égbe néző zenés istentiszteleten vettünk részt. A gyerekek az éneklés után aszfaltrajzolással, játékkal töltötték az időt. Istentisztelet után, aki még bírta erővel szeretetvendégségen vehettek részt a templomban,  majd együtt gyönyörködhettünk a tűzijátékban.
Szép, gazdag napunk volt!
Hálás köszönet a résztvevő önkénteseknek az odaszánt idejükért, Schön Krisztina, Beregszászy-Ferenci Tímea, Beregszászy Gergely , Tamás Antal József,  Tamás Bernadett, Klupp Edit és Ajsa, Rácz Miklós Mityu és a Magyar Református Szeretetszolgálatnak a pályázati támogatásért. Augusztus- szeptember során még további közös alkalmakat tervezünk.
Soli Deo Gloria!
Csenki Zsuzsanna diakóniai gondnok
A program a Magyar Református Szeretetszolgálat támogatásával valósult meg.