HÍREK, ESEMÉNYEK

,

Családos zarándoklat, kirándulás 10.08.

Családos őszi kirándulásra, zarándokútra hívunk a Visegrádi hegységben, a Lajos forrástól a Kőhegyre.

Tabulatúra régizene klub 10.17. 19.00-tól

Szeptember 19- én hétfőn este 19 órára szeretettel várunk mindenkit a Szilágyi Dezső téri református templomba a Tabulatúra évadnyitó koncertjére!

Vállaljuk reformátusságunkat!

Októberben tartják meg a 2021-ben elhalasztott, tízévente esedékes népszámlálást Magyarországon.
,

A keresztény vezető dilemmái – új csoport

A keresztény vezető dilemmái - coaching csoport indul október 10. után. Azok jelentkezését várom, akiknek keresztényként dilemmái vannak vezetői pozíciójukban való működésükkor.

VII. Békeima jótékonysági koncert 10.14.

Október 14- én, pénteken 18 órakor jótékonysági koncert lesz a Szilágyi Dezső téri református templomban a rászoruló menekülteket támogató, nekik szálláslehetőséget nyújtó ÉLNI AKARUNK ALAPÍTVÁNY javára.

Önkénteseket keresünk szeretetvendégséghez

Segítő csoportokat, önkénteseket keresünk október 2-tól a vasárnap délelőtti istentisztelet utáni szeretetvendégségek megszervezéséhez!

Könyvolvasó csoport indul októbertől

Októbertől új könyvolvasó csoport indul Siba Balázs: Hétfőtől szombatig c. könyve alapján. A már működő házicsoportjainkban is ez a könyv lesz a vezérfonalunk.

Vasárnapi kincsgyűjtésre fel!

Vasárnapi kincsgyűjtésre hívunk minden gyermeket!

Parkolási rend megváltozott

A templom környéki utcákban szeptember 5-től hétköznapokon, már este 22.00-ig kell parkolási díjat fizetni.

Galamb (házas) hétvége 10.21-23.

Galamb hétvége - 2022. október 21-23.

Gyászcsoport indul október 3-től

Szeretettel várunk mindenkit induló csoportba, akik gyászt, veszteséget éltek át.

Bibliaóra szerdánként 9.30-tól

Szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt Bibliaórára.

Családok a templomban

Szeptember 4-től a 10 órás istentiszteleten találkozhatunk.

Esti ima a YouTube-on

Szeptember 8-tól újra: csütörtökönként 21:30-tól a YouTube-on.

Pecz Samu Emlékév

Pecz Samu építész halálának 100. évfordulója alkalmából Emlékév keretében közös ünnepségsorozatot szervez az általa tervezett három budapesti templom gyülekezete: a Budapesti Unitárius Egyházközség, a Budai Református…