HÍREK, ESEMÉNYEK

Könyvolvasó csoport

Október 12-től új könyvolvasó csoport indul Siba Balázs: Hétfőtől szombatig c. könyve alapján. A már működő házicsoportjainkban is ez a könyv lesz a vezérfonalunk.
,

Gyülekezeti nyári tábor 07.26-31.

Idén is lesz gyülekezeti tábor Balatonszárszón, július 26. szerda vacsorától, július 31. hétfő ebédig

Baba-mama kör csütörtök 10.00-13.00

Szeretettel várjuk az édesanyákat és kisgyermekeiket  minden csütörtökön délelőtt, 10-13 óra között  a gyülekezeti Baba-mama körbe.

Tabulatúra régizene klub 02.20. 19.00-tól

Február 20-án hétfőn 19 órakor lesz a Tabulatúra régizene klub következő alkalma.

Társasjáték délután 02.25. 17.00

Helyszín: Tisztás terem Időpont: január 21. szombat 17.00-22.00-ig

Templomi fűtés

A rezsi költségek optimalizálása érdekében a templomban körülbelül 15 fokos hőmérsékletet tudunk biztosítani.
,

Csendeshét Mátraházán február 6-10.

Február 6-10 között évkezdő csendeshetet tartunk Mátraházán.

Önkénteseket keresünk

Segítő csoportokat, önkénteseket keresünk a vasárnap délelőtti istentisztelet utáni szeretetvendégségekhez, a BudaTéka termékeinek árusításához, istentiszteletek közvetítéséhez, videóanyagok megvágásához!

Gyülekezeti ajándéktárgyak

Vasárnaponként lehetőség nyílik a gyülekezet logójával ellátott ajándéktárgyakat vásárolni.

Köszönjük az adományokat!

Amennyiben támogatni szeretnék szolgálatunkat, az adományozás lehetőségeiről a TÁMOGATÁS menüpontban olvashatnak bővebben!

Esti ima a YouTube-on

Szeptember 8-tól újra: csütörtökönként 21:30-tól a YouTube-on.

Vasárnapi kincsgyűjtésre fel!

Vasárnapi kincsgyűjtésre hívunk minden gyermeket!

Parkolási rend megváltozott

A templom környéki utcákban szeptember 5-től hétköznapokon, már este 22.00-ig kell parkolási díjat fizetni.

Gyászcsoport

Szeretettel várunk mindenkit induló csoportba, akik gyászt, veszteséget éltek át.

Bibliaóra szerdánként 9.30-tól

Szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt Bibliaórára.

Családok a templomban

Szeptember 4-től a 10 órás istentiszteleten találkozhatunk.