• Az Isten szeretet

„Istennek pedig van hatalma arra, hogy minden kegyelmét kiárassza rátok, hogy mindenütt mindenkor minden szükségessel rendelkezzetek, és bőségetekből jusson minden jó cselekedetre.”
    (2Korinthus 9,8)

Támogasd szolgálatunkat!

„Tudjuk pedig, hogy aki szűken vet, szűken is arat, és aki bőven vet, bőven is arat. Így hát mindenki úgy adjon, ahogyan előre eldöntötte szívében, ne kedvetlenül vagy kényszerűségből, mert »a jókedvű adakozót szereti az Isten.«” (2Korinthus 9,6–7)

Ezt mondja az ige, mi pedig aszerint élünk, hogy hirdessük Isten megmentő szeretetét. Küldetésünket csak a közösség tagjainak támogatásával tudjuk fenntartani, ezért hálás szívvel köszönjük, ha egyszeri vagy rendszeres havi adománnyal támogatni tudod a gyülekezetünk különféle szolgálatait.

Bankkártyával

Egyszerűen adakozhatsz bankkártyás fizetéssel (a PayPalon keresztül):

Banki átutalással

Ha rendelkezel bankszámlával, adományodat egyszerűen, banki átutalással juttathatod el a gyülekezetnek.

MAGYARORSZÁGI BANKSZÁMLASZÁMRÓL
Budai Református Egyházközség
11701004-20060958
OTP Bank Zrt.

KÜLFÖLDI BANKSZÁMLASZÁMRÓL
Budai Református Egyházközség
IBAN SZÁM: HU80117010042006095800000000
SWIFT KÓD (BIC): OTPVHUHB

Személyesen

Gyülekezetünkben az istentiszteletek előtt vagy után is elhelyezheted adományodat.

Adó 1%

Adóbevallás idején az adód 1%-ának felajánlásával is támogathatod gyülekezetünk Haypál Alapítványát.

Adószám: 18083732-1-41

Egyéb adatok: haypal.gyulekezet.hu

Cím: 1011 Budapest Szilágyi Dezső tér 3.
A kuratórium elnöke: Wrchovszky Nóra

A Magyarországi Református Egyház technikai száma: 0066

• 1011 Budapest, Szilágyi Dezső tér 3.
  • info@gyulekezet.hu