Csatlakozunk a református imalánchoz

Csatlakozunk a református imalánchoz!

Imádkozzunk gyülekezetünk, egyházunk megújulásáért!

Mivel befejeződött a gyülekezetünkben Húsvét után meghirdetett Imádság gyűrűje, amiben minden nap 15:17 órakor imádkoztunk gyülekezetünk, egyházunk megújulásáért, ezért keddtől csatlakozunk a Magyar Református Egyház által meghirdetett új közös imádkozásért.

A templom főbejárat lesz nyitva minden kedden 19:45 órától!

Jöjjünk és hívjunk másokat is!

 

Bővebben IDE kattintva olvashatsz erről

 

Tovább imádkozunk a békéért, békességért, megbékélésért, a háború miatt szenvedőkért, az áldozatok családjaiért, az üldözött keresztyénekért, a gyülekezetünk, egyházunk megújulásáért, ébredésért, lelkészeinkért, a presbiterekért, közös szolgálatainkért, Isten országáért.

„Mindenkor örüljetek, szüntelenül imádkozzatok, mindenért hálát adjatok, mert ez Isten akarata Jézus Krisztus által a ti javatokra.”    Thessz 5, 16-18.

Az imádság a lélek minden napi kenyere, a lélek lélegzetvétele. Ne éhezzünk, imádkozzunk naponta! Jöjjünk, és hívjunk másokat is!

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük