KÉPES BESZÁMOLÓK, GALÉRIÁK

Tabulatúra karácsony az ipolypásztói óvoda javára

A Tabulatúra régizene együttes adventi jótékonysági koncertjének adtunk helyszínt december 19- én. A zsúfolásig megtelt templomban Sebestyén Márta is vendégünk volt.

Mesélő Biblia

Kedves Gyerekek! Ezen az oldalon bibliai történeteket találtok, szép sorban. Először Ószövetség, utána Újszövetség következik. Ha lehet, apával, vagy anyával együtt hallgassátok, és beszélgessetek róla. Kérdezzetek bátran!…

Adventi alkalom a Szobi utcai lábadozó kórházban

A Mustármag csoport tagja már vagy 10-12  éve járnak évente kétszer látogatóba a Szobi utcai hajléktalan lábadozó kórházba.

Adventi alkalom a Máltai idősotthonban

December 14-én tartottuk meg az adventi közös alkalmunkat a Batthyány téri máltai idős otthonban.

Doboznyi szeretet

Köszönet azoknak, akik részt vettek a "Doboznyi szeretet" tartós élelmiszer gyűjtésben.

Szépkorúak szeretetvendégsége

Istennek hála december 7-án meg tudtuk tartani a gyülekezet szépkorú tagjainak az adventi szeretetvendégséget.

Adomány a Nagydobronyi Református Líceumnak

Isten segítségével sikerült a budai Asszonykör által készített takarókat kijuttatni Kárpátaljára a Nagydobronyi Református Líceumba.

Nyári gyülekezeti tábor videó

A nyári balatonszárszói gyülekezeti táborunkról készítettünk egy kis képes összefoglalót, fogadják szeretettel a Testvérek!

Felnőttkonfirmáció – video

Jegyeshétvége video

Jegyesek Galambhétvége - hogy is érezték magukat? Video

Váli ifitábor (2022.04.22-24.) beszámoló

2022. április 22-24 között tartottuk meg a gyülekezeti ifjúsági hétvégét, Válon a Szent Mihály Major Lelkigyakorlatos Házban.