KÉPES BESZÁMOLÓK, GALÉRIÁK

Virágvasárnapi beszámoló

Virágvasárnap öröme többszörösen is áthatotta március 24-ét gyülekezetünk életében. Először hallhattuk Bedekovics Pétert megválasztott vezetőlelkészként prédikálni, ünnepeltük templomunk felszentelésének 128.…

Ruhaadományok rászorultaknak

A gyülekezetben összegyűlt adományokat péntek este a lelkes önkéntesek átválogatták, szortírozták, majd szombaton délelőtt megpakoltuk a Református Szeretetszolgálat kölcsönbe kapott mikobuszát és Kovács Dávid segítsegével elszállítottuk Cegléd- Ugyerbe az ottani tanyavilágban élő rászorultak részére.

Beszámoló az adventi zengő-bongóról

Nagy örömmel adok hírt, hogy ismét összegyűltünk babákat és mamákat megmozgató, zenés, ölbéli játékokra a budai gyülekezet Baba-mama szobájában.

Beszámoló az adventi családi napról

Mély hálával tölt el minket, hogy idén is több mint száz fővel vehettünk részt ezen a különleges családi napon.
,

Ifi-konfi hétvége 11.12-14.

7 ifivezetővel és majd 50 gyülekezeti ifissel, konfirmandussal Piliscsabán ifi-konfi hétvégén vettünk részt a Béthel Missziói Otthonban.

Beszámoló a reformációi megemlékezésről

A Tabulatúra régizene együttes zenés megemlékezést tartott a reformációról a templomunkban.

Beszámoló a Hittanos tanévnyitóról

A tegnapi napon a Budai Egyházközség hittanos tanévnyitó istentiszteletén vehettünk részt.

Gyülekezetlátogatáson jártunk Berekböszörményben

Beszámoló: Ars Sacra – Szent Művészet

Gyülekezetünk, a missziói bizottság szervezésében, több mint tíz éve, hogy bekapcsolódott az Ars Sacra fesztivál helyszínei közé.

Beszámoló az őszi Zengő-Bongóról

Apróságok serege lepte el anyukáikkal a baba-mama szobát (Csillagvirág Családi Bölcsöde), ahol Znamenák Rita zenetanárnő ölbéli, zenés játékokkal varázsolt el kicsiket és nagyokat egyaránt.

Állatkerti kirándulás a kárpátaljai menekült családokkal

A program a Magyar Református Szeretetszolgálat támogatásával valósulhatott meg.

Beszámoló a bringatúráról

Szeptember 17-én, Isten segítségével, közel 30 lelkes résztvevő pattant biciklire, hogy együtt töltsünk el egy különleges napot.