A zene gyöngyszemei – KromatiCanto Singers koncertje 10.19. 19:00

A KromatiCanto Singers célja támogatni az igényes, különleges, kifinomult zenei értékeket, azok őrzését, egyedi bemutatását, terjesztését.

Ennek szellemében állították össze az egyesületünk által működtetett rehabilitációs központok támogatására felajánlott október 19-i koncertjük repertoárját is – támogatásukért hálás köszönetünk ezúton is!

Ahogy az est címe – A zene gyöngyszemei – is sugallja, a klasszikus és modern zene kedvelt, népszerű dallamai fognak felcsendülni, többnyire a capella, azaz zenei kíséret nélküli elóadásban.
A kb. 1 órás műsorban többek között felcsendül: Moon River (Henry Mancini), Who wants to live forever – Queen, Gaudete – King’s Singers, Can You Feel The Love Tonight – Elton John, Funiculi Funicula(részlet), Thank you for the music – Abba, Stille Nacht – Franz Gruber.

Ne felejtsük el megemlíteni a gyönyörű Szilágyi Dezső téri református templomot, mely igazán különleges helyszín az est számára.

Hálásan köszönjük a gyülekezet nyitottságát, hogy rendezvényünket befogadta!

Különleges zenei élményt kínálunk – Önök pedig a jegyek megvásárlásával egyesületünk munkáját támogathatják.
Támogatói jegy: 4.000 Ft
Jegyrendelés: bulake@bulake.hu
Tel. szám: +36-20-533-2032
Bankszámlaszámunk: Erste Bank 11600006-00000000-94719716

FIGYELEM! Jegyek csak előrendeléssel kaphatók, a helyszínen NEM!
Várjuk Önöket szeretettel!!