Beszámoló a Tabulatúra Régizene klub évadnyitó koncertjéről

Szeptember 23- án Tabulatúra Régizene klub évadnyitó koncert volt a templomban és egyben a zenekarvezető Rossa Levente Bors 50. születésnapját is megünnepeltük.
Kezdésként a 150. zsoltár hangzott el, melyben Isten dicséretre hív minket a zsoltáros különféle hangszereket is használva ehhez. Itt hangszerben nem volt hiány, sok középkori, korhű hangszer és képzett muzsikusok segítségével volt erre itt és most lehetősége a szép számban megjelent tisztelt publikumot.
Koncert végén köszöntések majd szeretetvendégség következett, melyen még sokáig beszélgethettünk, ismerkedhettünk egymással.

Legközelebbi alkalmunk október 21-én hétfőn 19 órakor lesz a Szilágyi Dezső téri református templomban, mely alkalommal zenés megemlékezést tartunk a Reformációról.

Mindenkit szeretettel várunk a további  alkalmainkra!

Fotók: Kurkó Csaba
A fényképek ide kattintva érhetők el : https://photos.app.goo.gl/RqP5ZvcxnzErL8V19