Kedves Párok, Házaspárok!

Az idei Galamb- azaz jegyespároknak szervezett hétvégénkre még van pár szabad hely, ezért a jegyespárok mellett meghirdetjük ezt a lehetőséget pároknak és házaspároknak is.

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket március 19-ig ezen az ŰRLAPON.

Időpont: 2023. március 22. – március 24. (péntek 18.00 vacsorától, vasárnap ebédig)

Helyszín: Református üdülő, Mátraháza

Költségek: 3 nap, 2 éjszaka teljes ellátással 50.000 Ft/ pár melyet a gyülekezet bankszámlájára kérünk, hogy utaljatok el legkésőbb március 20-ig: Budai Református Egyházközség 11701004-20060958 (megjegyzés rovatba kérjük beírni: Galamb hétvége)

Szeretettel várunk minden párt, házaspárt aki szívesen beszélgetne olyan témákról, amelyek nagyon fontosak az egymás megismerésében és a házasság mindennapjaiban. Például: A házasság alapjai, A kommunikáció művészete, Problémamegoldás, Megbocsátás, A szülőkkel való kapcsolat, Szexualitás, A szeretet gyakorlata.

Videó és bővebb információ a Galamb hétvégéről ITT érhető el.