HÍREK, ESEMÉNYEK

Presbiterválasztás

A Budai Református Egyházközség közgyűlése november 5-én megválasztotta a következő 6 éves ciklusra a presbitériumot.

Köszönjük az adományokat!

Amennyiben támogatni szeretnék szolgálatunkat, az adományozás lehetőségeiről a TÁMOGATÁS menüpontban olvashatnak bővebben!

150 hét, 150 csütörtök esti imádság

Ezután is szeretettel várok minden közös imára vágyót csütörtökönként 21 órakor élő közvetítéssel a Budai Református Egyházközség YouTube csatornáján.

Baba-mama kör csütörtök 10.00-12.00

Szeretettel várjuk az édesanyákat és kisgyermekeiket minden csütörtök délelőtt, 10-12 óra között a gyülekezeti Baba-mama körbe.

Önkénteseket keresünk a technikusi csapatba

Vasárnapi istentiszteletek (délelőtti és esti ) internetes közvetítésének technikai feladataihoz keresünk szolgálókat, ha szívesen segítenél várjuk jelentkezésedet az info@gyulekezet.hu email címen.

Budai gyülekezeti kérdőív !MEGHOSSZABÍTVA! 01.02

A presbiteri ciklus elején szeretnénk, ha az egész gyülekezet segítene, hogy kérdőívünk kitöltésével teljesebb képet kaphassunk közösségünk állapotáról.

BETELT!- Élettörténeti hétvége 2024. január 13-14.

Szeretettel várjuk gyülekezetünk tagjait a 2024-es év élettörténeti hétvégéjére.

Istentiszteleti rend szeptembertől

Az iskolai év indulásával újra lesz gyermektanítás a délelőtti istentiszteletek alatt, két korosztályban. Várjuk szeretettel a családok apraját-nagyját.

Szeptembertől kezdődnek a bibliaórák

Szeptembertől szerda délelőtt 9.30-tól élőben és csütörtök délután 16:30-tól online bibliaórát tartunk, várunk minden érdeklődőt szeretettel.

Családos hétvége 2024.május 10-12.

Gyülekezeti családos hétvége Piliscsaba: 2024.május 10-12.

Meghivó diakóniai vasárnapra – november 19 . 10.00

Szeretettel hívunk minden érdeklődőt november 19-én a 10 órakor kezdődő istentiszteletre és a diakóniai vasárnapunkra. Téma: a beteglátogatás.

Gyülekezeti ajándéktárgyak

Vasárnaponként lehetőség nyílik a gyülekezet logójával ellátott ajándéktárgyakat vásárolni.

Vasárnapi kincsgyűjtésre fel!

Vasárnapi kincsgyűjtésre hívunk minden gyermeket!

Parkolási rend megváltozott

A templom környéki utcákban szeptember 5-től hétköznapokon, már este 22.00-ig kell parkolási díjat fizetni.

Bibliaóra szerdánként 9.30-tól

Szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt Bibliaórára.

Családok a templomban

Szeptember 4-től a 10 órás istentiszteleten találkozhatunk.