OKTÓBER A REFORMÁCIÓ HÓNAPJA – A TABULATÚRA RÉGIZENE KLUB októberi alkalmán emlékezünk meg a reformációról. | Budai Református Gyülekezet

MŰSORVÁLTOZÁS! Sajnos Magyar István nem tud jönni, így a meghírdetett Nosza hajdú! program elmarad. De a Tabulatúra klub nem, és a reformációi megemlékezés sem! “URAKNAK URA NAGY ISTEN” – Zenés megemlékezés a reformációról a Tabulatúra régizene klub október 18-i, hétfői alkalmán 19 órakor a Budai Református Egyházközségben, (Bp. I. Szilágyi Dezső tér 3. Tisztás-Kisterem) Gyertek és hívjatok másokat is! Zenés megemlékezés a reformációról, október a reformáció hónapja!

Nosza hajdú!” címmel október 18-án, hétfőn 19 órakor Tabulatúra régizene klub a Budai Református Egyházközség templomában. Bp. I. Szilágyi Dezső tér 3. Vendégünk: Magyar István, aki Bocskai hajdúiról tart ismertetést. Az októberi alkalmunk zenés megemlékezés a Reformációról, korabeli énekek, korhű hangszerekkel kíséretével.

Mindenkit nagy szeretettel várunk!A belépés ingyenes, perselyadományokat a klub működéséhez köszönettel elfogadunk.