Gyermeknevelési szülőcsoport indul | Budai Református Gyülekezet

Gyermeknevelési szülőcsoport indul

Gyermeknevelési, kapcsolati csoport indul Ugrin Erzsi pszichológus vezetésével gyermeket nevelő házaspároknak.
Célja: a szülőpár erősítése, a szülőkben lévő neveléshez szükséges készségek aktivizálása és tudatosítása, valamint ismeretek, tapasztalatok szerzése és megosztása egymással.
A képzésre szülőpárok jelentkezését várjuk. Kezdési időpont: október vége (23 vagy 30) szombat délelőtt (9;00-12;00) Hetente vagy kéthetente, megbeszélés szerint.
A tréning költsége: 6000 Ft/alkalom/pár. (Esetleges anyagi támogatási igényt kérjük jelezni)
A tréning helye: Budai Református Gyülekezet, nagyterem

Az 5 alkalom témái:
1.     Ismerkedés. A család alapja a férj-feleség közötti kapcsolat. Szeretet-kifejezés. Érzések, szükségletek kifejezése.
2.      A családi al-rendszerek. Hozott mintáink, ezek összeegyeztetése. Születési sorrend.
3.      Rivalizálás, féltékenység.
4.      Jutalom és büntetés. Fegyelem, önfegyelem.
5.      Konfliktuskezelés, másképp. Lezárás.

Jelentkezni lehet: hilda@gyulekezet.hu, 06-30-264-3725.