A Társasház udvarán épült a Szeretethíd a cserkészek segítségével | Budai Református Gyülekezet

A Társasház udvarán épült a Szeretethíd a cserkészek segítségével

A Karavik őrs Maloschik Emma vezetésével segített a társasház udvarát virágokkal beültetni. Egy kicsit jobb lett, mint volt.
Érdemes összehasonlítani az Ilyen volt/Ilyen lett fotókat!  😊
Köszönjük a cserkészek segítségét, hogy a közvetlen környezetünk egy kicsit szebbé vált. Nehéz időszakon vagyunk túl, sokáig volt a gyülekezeti ház, a templomunk felvonulási terület. Még kell egy kis idő és magunk odaszánása is, hogy a helyzet mindenhol normalizálódjon. Köszönjük a cserkészeknek, hogy ebben példát mutattak, előttünk járnak! Jó üzenete van ennek a társasház lakói felé is, örülnek, hogy egy picit megint szebb lett az udvarunk! Köszönjük, ha majd a nyári nagy melegek idején lesznek, akik a virágokat meg is öntözik, hogy egész nyáron és majd ősszel is életben maradjanak, díszítsék a környezetünket.
Legyetek felkiáltójellé!

😇😇😇