“Egymás terhét hordozzátok!”  Gal 6, 2
Tartós élelmiszert, tisztálkodó szereket gyűjtünk rászorultaknak.
A gyülekezet különböző pontjain üres szeretetdobozok kerültek elhelyezésre. Kérjük ide tegyétek be a rászorultaknak szánt tartós élelmiszer és tisztálkodó szer adományaitokat december 10-ig.  A lelkészi hivatal előtt, templom bejáratnál, Kisterem Tisztáson, bérleményben vannak szeretedobozok elhelyezve.
Mit hozhattok:
  1. Hosszú szavatossági lejáratú tartós, terhát nem romlandó élelmiszereket. (Száraz tészta, konzervek, cukor, liszt, rizs, olaj, szaloncukor, más édesség, de lehet exrta dolgokat is, hogy legalább az ünnepek alatt jusson pár különleges falat is a rászorultak asztalára.
  2. Tisztálkodó szereket, amik feltétlenül jól záródjanak. (Sampon, mosóport, szappan, fogkrém, öblítő, mosogatószer, bármi, ami egy háztartásban hasznos.
Mit ne tegyetek a dobozba? Rövid szavatosságú élelmiszert, romlandó dolgokat, sérült csomagolású vagy már kibontott  élelmiszert vagy tisztálkodó szert.