2022-ben is lépjünk rá együtt a Szeretethídra! | Budai Református Gyülekezet
2022-ben is lépjünk rá együtt a Szeretethídra!

2022-ben is megrendezésre kerül a Szeretethíd, a Magyar Református Szeretetszolgálat önkéntesek részére szerveződő alkalma.
Már megvan az időpont: 2022. május 20-21-én lesz az idei Szeretethíd.   A regisztráció február végén indul. Kérjük a gyülekezetünk csoportjait már most próbáljanak keresni maguknak testhez álló feladatot és regisztráljanak majd minél hamarabb!Ha Isten megengedi az idén is lesz virágültetés, kertrendezés a templomunknál a szombat délelőtti szokásos időpontban, oda is lehet majd csatlakozni. Részleteket később majd közzé teszünk!
Itt találtok részleteket az idei alkalomról és a 2021. évi Szeretetehíd beszámolókat is megtekinthetitek!www.szeretethid.hu/hirek

“Úgy ragyogjon a ti világossátok az emberek előtt, hogy lássák jó cselekedeteiteket és dicsőítsék a ti mennyei Atyátokat! (Mt 5,16)Csenki Zsuzsanna
diakóniai gondnok

flottás telefon: + 36 30-618-1069