V. Protestáns cigánymissziós találkozó Debrecen-Nagytemplom | Budai Református Gyülekezet

V. Protestáns cigánymissziós találkozó Debrecen-Nagytemplom

A szernyei csoport köszönő sorai és pár fénykép erről a felejthetetlen, minden résztvevőnek maradandó hitbeli élményt nyújtó alkalomról.

Kárpátaljai Csapat

„Tiszta szívet teremts bennem…!” címmel 5. alkalommal került sor 2020. február 8-án az ötödik Protestáns Cigánymissziós Találkozóra, most a Debreceni Református Nagytemplomban.

Nagyon áldott alkalmunk volt közel 1500 cigány és nem cigány testvérrel dicsőíthettük a mi ÚRunkat, öt felekezetből de egy szívvel és lélekkel nem számított, hogy ki a református vagy baptista, ki az evangélikus vagy metodista vagy ki pünkösdi, itt csak is az Egy Isten volt ami össze kötött minket Ábrahámnak Izsáknak és Jákóbnak Istene Ő volt a középpontban és így lehetünk együtt testvérekként cigányok és magyarok határon innen és túl.
Hálás vagyok a protestáns összefogásért.

Köszönjük hogy ott lehettünk az Országos Református Cigánymissziónak, köszönet a Budai Református Gyülekezetnek!

Rácz Miklós Mityu/Kárpátalja, Szernye Cigány gyülekezet önkéntes munkatársa

Dicsőség Istennek!  S.D.G!

Az istentisztelet itt hallgatható meg:

Csenki Zsuzsanna
diakóniai gondnokflottás telefon: + 36 30-618-1069