Úton a lelki érettség felé 4 | Budai Református Gyülekezet
Úton a lelki érettség felé 4

Hanganyag: a lejátszáshoz Adobe Flash Player (9-es vagy újabb verzió) szükséges, amelynek a legfrissebb változata letölthető innen, valamint a böngészőben engedélyezni kell a JavaScriptet is.

Elhangzás dátuma: 2015.10.25. 18:00

Bibliai alapige: EF 3,14-21

3,14 Ezért meghajtom térdemet az Atya előtt,
3,15 akiről nevét kapja minden nemzetség mennyen és földön: Az eredeti szó egybecseng a görög atya szóval
3,16 adja meg nektek dicsőségének gazdagsága szerint, hogy hatalmasan megerősödjék bennetek a belső ember az ő Lelke által;
3,17 hogy Krisztus lakjék szívetekben a hit által, a szeretetben meggyökerezve és megalapozva
3,18 képesek legyetek felfogni minden szenttel együtt: mi a szélesség és hosszúság, magasság és mélység;

3,19 és így megismerjétek Krisztus minden ismeretet meghaladó szeretetét, hogy Isten mindent átfogó teljességére jussatok.
3,20 Aki pedig mindent megtehet sokkal bőségesebben, mint ahogy mi kérjük vagy gondoljuk, a bennünk munkálkodó erő szerint:
3,21 azé a dicsőség az egyházban Krisztus Jézus által nemzedékről