Tabulatúra régizene együttes adventi jótékony koncertje – Tíz éve a Szilágyi Dezső téri református templomban | Budai Református Gyülekezet

Szeretettel hívunk minden zenerajongót december 17-én, 19 órára Szilágyi Dezső téri református templomba a Tabulatúra régizene együttes adventi jótékonysági koncertjére.

Itt emlékezünk meg arról is, hogy 10 évvel ezelőtt itt adtunk helyet a Tabulatúra régizene klubnak, mely azóta havi rendszerességgel itt, a Budai Református Egyházközség kebelén  kap helyszínt az alkalmai megtartásához.
Vendégeink:
Balogh Kálmán – cimbalom,
Vizeli Máté – hegedű,
Szabó Enikő, Pálmai Árpád, és Cserhalmi Ferenc– ének.

Az est háziasszonya Póka Éva színművész
Áldást mond Nt. Illés Dávid református lelkész

A mostani ünnepi alkalom is jótékonysági rendezvény, belépődíjat nem kérünk, de a perselybe adományokat köszönettel elfogadunk, melyet teljes egészében  a kárpátaljai Szernye községben élő nehéz sorsú roma kisgyermekek karácsonyi megajándékozására továbbítunk.

Csenki Zsuzsanna
diakóniai gondnokflottás telefon: + 36 30-618-1069
www.gyulekezet.hu

Budai Református Egyházközség – Ökogyülekezet!
Kérjük, óvja a természetet, ha nem szükséges, ne nyomtassa ki ezt az e-mailt!