Szeretethíd 2021. május 14-15. | Budai Református Gyülekezet
Szeretethíd 2021. május 14-15.

Elindult a regisztráció az idei Szeretethídra!

A Szeretethíd – Kárpát-medencei Református Önkéntes Napok a Magyar Református Szeretetszolgálat egyik legnagyobb programja, mely 2009. óta már több tízezer embert szólított meg.
A 13. Szeretethíd 2021. május 14-15-én kerül megrendezésre, a regisztráció március 22-én elindult a program honlapján.
Csatlakozz Te is, tegyünk együtt a környezetünkért és az emberek megsegítéséért!

Kedves Budai Reformátusok!

Idén is megpróbáljuk szervezni a szokásos májusi Szeretethídat, ha Isten is úgy akarja és a járványhelyzet addigra megenyhül.
Próbálunk főleg szabadtéri programokat szervezni erre a két napra.

A mellékelt táblázatban vannak a terveink, időpontokkal. Ott megtaláljátok a csoport koordinátorának elérhetőségeit is. Ha valamelyik programterv elnyerte a tetszésedet, jelentkezz nála! Házicsoportok jelentkezését is nagyon várjuk!
Ha van saját ötletetek, gondolatotok, keressétek a budai gyülekezet Szeretethíd koordinátorát Schön Krisztinát! tinaclau2@gmail.com 06-30 692 1268

Reméljük találkozunk!