Szemklinika – misszió Afrikában | Budai Református Gyülekezet

Szemklinika – misszió Afrikában

25 ÉV KONGÓ SZÍVÉBEN

PÁRBESZÉD HÁZA

Cím: 1085 Budapest, Horánszky utca 20.

2019. nov. 13., 18.00 h

A budai református gyülekezetben mintegy 200 db használt, de még használható szemüveget gyűjtöttünk és adtunk át a Kongóban működő, Dr. Hardi Richárd által életre hívott szemkórház-misszió részére.

Aki szeretne személyesen találkozni a misszió vezetőjével, az november 13-án csütörtökön jöjjön el a Párbeszédek Házába!

Dr. Hardi Richárd 25 éve egy álomnak él: Isten unszolására és áldásával a semmiből szemklinikát épít. Az általa vezetett, a dél-kongói Mbuji Mayi városában található Szent Rafael szemklinika milliókon segített már. November 13-án, 18 órától vetített képes előadással egybekötve osztja meg velünk tapasztalatait és gondolatait.

Tanúságtétele alkalmával adománygyűjtést is rendezünk a misszió javára, így arra kérünk minden kedves érdeklődőt, hogy lehetőségeihez mérten támogassa Dr. Hardi Richárd és a dél-kongói orvoscsapat ügyét.

Honlap: parbeszedhaza.hu

Programokkal kapcsolatban információ:

Telefon: 06 1 411 0825

A budai református diakóniai szolgálat nevében
Csenki Zsuzsanna
diakóniai gondnok