REFORMÁCIÓ 500! GYÜLEKEZETI KIRÁNDULÁS ERDÉLYBE | Budai Református Gyülekezet

REFORMÁCIÓ 500! GYÜLEKEZETI KIRÁNDULÁS ERDÉLYBE

Reformáció 500!

címmel a Haypál Alapítvány 3 napos  (hétvégi)  erdélyi, buszos kirándulást szervez, szeptember 15-17 között.

Tervezett útvonal: Bp-Nagyvárad-Kolozsvár-Torda(sóbánya)-Marosvásárhely-Kolozsvár-Bp.

A gyülekezetünk által hosszú évek óta támogatott- Emmaus gyermekotthon lakóival  és lelkipásztor vezetőikkel  közös istentiszteleten együtt  ünnepeljük a Reformáció 500. évfordulóját.

Az utazás költségeit az alapítvány vállalja, a szálláshoz hozzájárulást kérünk. Egyéb költségeket egyénileg fedezi mindenki.

Így a részvételi díj: 10.000,- Ft/fő (jelentkezési határidő. 2017 .június 30.)

A jelentkezés a részvételi díj beérkezése után  és a visszaigazolás megtörténtével számít véglegesítettnek.

Jelentkezni a jelentkezési lap  kitöltésével (Jelentkezési lap_HAYPÁL ERDÉLY_2017) lehet, ill. papír alapon az irodában.

A részleteket az alapítvány honlapján  meg lehet  tekinteni:

www.haypal.gyulekezet.hu