Rajzkör a Budai Gyülekezetben | Budai Református Gyülekezet

Rajzkör a Budai Gyülekezetben

A rajzolni szerető és tudó, vagy e téren fejlődni akaró fiatalok számára rendszeres rajzolási, tanulási lehetőség van a budai gyülekezetben. Kéry Bálint Bence képzőművész vezetésével sok tehetséges fiatal lépeget a rajztudás pályáján. Többen kapnak értő segítséget, lehetőséget úgy felkészülni a nem kis próbatételt jelentő felvételikre, hogy eséllyel  veszik fel a versenyt a többi jelentkezővel. Örömünk, hogy az elmúlt tanévben ide járók közül hárman is felvételt nyertek a felsőfokú művészeti iskolákba!
2016-04-25
Legtöbbször a bérleményben vagy ha üres akkor a cserkész otthonban vannak, de gyakran rajzolnak a templomkertben, illetve a templombelsőt is többször megörökítették már.
Aki szeretne a rajztudásában elmélyülni vagy esetleg felvételire készülne rajzból, azok számára nyitott az út a csoporthoz csatlakozni.
Elérhetőségek, ahol jelentkezni lehet:
Fotók a templomkerti rajzolásról itt találhatók.