Pünkösdi családi nap 2017 program és regisztráció | Budai Református Gyülekezet
Pünkösdi családi nap 2017 program és regisztráció

Regisztráció itt!

Szeretettel hívunk minden kedves testvérünket a pünkösdi családi napra, szabadtéri istentiszteletre! Idén pünkösd hétfőjén három gyülekezet együtt ünnepel: a gazdagréti, a külső kelenföldi és a budai!

Videó a tavalyi családi napról!

Kérjük, hogy mindenki időben (családtagok külön) jelezze részvételi szándékát a regisztrációval, ami az ebéd miatt kiemelten fontos!

Időpont: 2016. június 5.

Az istentisztelet 10 órakor kezdődik majd kb. 16 óráig leszünk együtt különböző vidám programokon.

Kérünk mindenkit, időben érkezzen, hogy legyen idő a regisztrációra és pontosan el tudjuk kezdeni az istentiszteletet!

Helyszín: Kamaraerdei ifjúsági park, 1112, Bp. Kamaraerdei út 12-14.

(Tömegközlekedés a 41-es villamossal a Batthyány tértől a végállomásig.)

Az ebéd ára gyermekeknek 500 Ft, felnőtteknek 1000 Ft,  a szervezésért, helyszíni költségekért további adományt szívesen fogadunk.

Érdemes hozni plédet, összecsukható széket, játékot a gyerekeknek, labdát, tollast stb.  A kisgyermekeseket külön családi sátor várja, ahol kényelmesen el tudják látni a kicsiket.

REGISZTRÁCIÓ EZEN A LINKEN

Izelítő a programból:

9 órától érkezés, regisztráció.

9.30 Közös éneklés

10 órától: szabadtéri zenés istentisztelet: közös éneklés, úrvacsora.

Az istentisztelettel  párhuzamosan a gyermekeknek különböző színes programok, játékok, foglalkozások és kézműves foglalkozás.

A fiataloknak külön programok lesznek az IFI-pontban.

11.30-tól: ismerkedés, beszélgetés
13.00-tól: közös bográcsos ebéd, szabad beszélgetés asztaloknál.
A rendezvényen több csoport és család főz bográcsban. Finom pörköltek mellett vegetáriánus étel is lesz.
14-16 óra között:

Izgalmas közös játékok, programok és vetélkedők várják a három gyülekezet tagjait, hogy jobban megismerhessük egymást! Lehetőség van sportolásra, és sok-sok beszélgetésre!