Mátraházi Nyugdíjas Csendeshét | Budai Református Gyülekezet

Mátraházi Nyugdíjas Csendeshét

2018. január második hetében is szeretnénk egy hetet együtt tölteni Mátraházán a gyülekezet nyugdíjasaival, de szeretettel várjuk a fiatalabbakat is, akik a generációk közötti kapcsolatépítésre nyitottak!

Időpont: 2018. január 8-12. között.

A terveink szerint most is hétfő vacsorával kezdünk és pénteken ebéddel zárjuk az együttlétet.

Költségek:
70 év felettieknek 21.200 ft.
70 év alattiknak az IFA miatt 22.960 ft.

Aki SZÉP kártyával fizetne vagy számlát kér, kérjük a jelentkezésnél feltétlenül jelezze!

Van lehetőség hétfőn már ebédet is kérni, ezt a jelentkezési lapon kérjük jelezni!

Jelentkezési határidő és díjbefizetés végső időpontja: 2017. december 20.

A mozgásukban korlátozottaknak, időseknek most is szeretnénk a gyülekezeti busszal segíteni a feljutásban. Ha szükséges, akkor Kéry Bence most is két térést is megtesz. A jelentkezési lapon kérjük jelezni a szállítási igényeket, ha lenne.
Akik saját gépkocsival jönnek és tudnak felhozni testvéreket azért külön hála és köszönet!

Mellékelve az idei jelentkezési lap, de a templomban, a nagyteremben vagy a lelkészi hivatalban is kérhető amit kitöltés után ugyanott le lehet adni.

A jelentkezési lapokat legkésőbb december 20-ig kell a lelkészi hivatalba eljuttatni,  és a részvételi díjakat is addigra be kell fizetni.
A templomban is lehet befizetni vasárnap délelőtt a presbiternél, csak rá kell írni a papírra: Mátraháza részvétel.)

Reméljük  az idén is találkozunk a régi tagokkal és most is lesznek újonnan csatlakozók, és egy szép, tartalmas hetet tudunk együtt eltölteni egymással és az Úrral!

Ha bármi kérdés merülne fel lehet érdeklődni a diakóniai gondnoknál a 30-618-1069-es telefonon vagy a diakonia@gyulekezet.hu e-mail címen vagy a lelkészi hivatalban délelőtti órákban.

—

Csenki Zsuzsanna