Legyél te a Szeretethíd nagykövete! | Budai Református Gyülekezet

Legyél te a Szeretethíd nagykövete!

Elindult a regisztráció az idei Szeretethíd Kárpát-medencei református önkéntes napokra. Ha korábban már részt vettél Szeretethídon, mondd el nekünk, miért volt jó, milyen tapasztalataid voltak és mivel bátorítanál másokat arra, hogy kapcsolódjanak be. Ha még nem voltál Szeretethídon, de van önkéntes tapasztalatod, oszd meg velünk, hogy miért jó önkéntesnek lenni!

Nem titkolt célunk az, hogy rajtatok keresztül buzdítsuk az időseket és a fiatalokat arra, hogy csatlakozzanak ők is ehhez a Kárpát-medencei méretű összefogáshoz, melyet kilencedik alkalommal szervezünk meg.
Hogyan lehetsz a Szeretethíd nagykövete?
– készíts egy 20-30 másodperces videót, melyben elmondod gondolataidat, élményeidet az önkéntességről, és a segítségnyújtásról, arról, hogy miért jó segíteni, mi motivál, miként kezdesz bele,
– küldd el a videót és az ITT található űrlapot kitöltve (ezzel hozzájárulsz, hogy elektronikus felületeinken használjuk a videód) a szeretethid@jobbadni.hu címre
– oszd meg te is a videókat, hogy ismerőseid is jelentkezzenek a Szeretethídra!
És legyél része egy összeállításnak, mely arra hivatott, hogy hidakat építsen a szeretetből!

Aki a gyülekezetünkből szeretne ebben részt venni jelentkezzen Cseke Lillánál a cseke.lilla@gmail.com e-mail címen.

mrsz_a4_20170315

Hozzajarulas_Szeretethid_nagykovet