Kupakok szelektív gyűjtése Fejes Bíborka megsegítésére | Budai Református Gyülekezet

Kupakok szelektív gyűjtése Fejes Bíborka megsegítésére

Már pár éve Fejes Bíborka részére gyűjtjük a gyülekezetben a kupakokat, akinek az édesanyja a gyülekezetünk ifis csoportjába járt korábban.
Sajnos a kislánya Bíborka kromoszóma rendellenességgel született, így elég sok egészségügyi problémával küzd hősiesen ő is és édesanyja is. (Többek között csak gyomorszondával lehet táplálni és sok mozgásszervi problémája is van.)
Köszönjük mindazok segítségét, akik a kupakok szeletív gyűjtésével támogatják őket.
Különösen nagy hálával köszönjük Kozma Zoltán gyülekezeti tagunk segítségét, aki saját gépkocsijával szállította el nekik a most összegyűjtött 8 fekete szemetesszáknyi kupakot.
A mellékelt plakáton további információk is találhatók róluk.
Köszönjük, ha a gyülekezetben használt üdítős üvegek kupakjait sem a  szemetesbe dobjátok, hanem gyűjtitek Bíborka részére!

“Ugyanis azért, hogy másoknak könnyebbségük legyen, nektek ne legyen nyomorúságotok. Ellenben az egyenlőségnek megfelelően

a mostani időben a ti fölöslegetek pótolja azok hiányát, hogy máskor azok fölöslege is pótolja majd a ti hiányotokat, hogy így egyenlőség legyen;

amint meg van írva: „Aki sokat szedett, annak nem lett többje, és aki keveset, annak nem lett kevesebbje.”

2 Kor 8, 13-15.

Csenki Zsuzsanna