Kupakgyűjtés beteg gyerekek megsegítésére | Budai Református Gyülekezet

Kupakgyűjtés beteg gyerekek megsegítésére

KUPAKGYŰJTÉS BETEG GYEREKEK MEGSEGÍTÉSÉRE – Ökogyülekezet vagyunk, de nem csak ezért!

Egy csendes szolgálat zajlik évek óta a gyülekezetben. Valamikor vagy 10 évvel ezelőtt a teológián zajló műanyag kupakgyűjtéshez csatlakoztunk, ma már önállóan építjük ki kapcsolatainkat, hogy ezzel is segítsünk másokon.  Hosszú ideje folyik ez a csendes szolgálat a gyülekezetben. Szorgos kezek gyűjtik a szelektív hulladékot újrahasznosításra. A héten összesen 12 zsák kupakot juttattunk el két különböző helyszínre Ajtony Artúr és László Zoltán segítségével.  Az apránként összegyűlt jelentős mennyiségű kupakkal legtöbbször beteg gyermekek gyógyítási költségeit támogatjuk. Mellesleg a nehezen lebomló anyag újrahasznosításával a környezetünket is kíméljük.
bdf57206-6142-40f9-ae37-80391e84d102 a9f8157a-c5eb-402d-8633-8692d736a7c4

Köszönjük a csendes segítséget ebben a szolgálatban is!
a budai diakóniai szolgálat