Gyülekezeti alkalmak | Budai Református Gyülekezet

Gyülekezeti alkalmak

Rendszeres gyülekezeti alkalmaink

Istentiszteletek: vasárnap 10 órakor (hagyományos) és 18 vagy 19 órakor (könnyűzenés) (téli vagy nyári időszámítás szerint). A  honlap főoldala az istentiszteletek idején automatikusan átvált az istentiszteletek közvetítésére.

2019. október 27-től a templom belső felújítása miatt az istentiszteleteket vasárnap délelőtt 10 és 11 órakor a gyülekezeti nagyteremben tartjuk, a lelkészi hivatalnál (Szilágyi Dezső tér 3.)

Vasárnap este  18 órakor a TRIP hajón lesz az istentisztelet (a hajó a templommal szemben áll a Dunán) (Nov 3-án más helyszínen leszünk, ezt külön hirdetjük)

Egyéb alkalmak:

Márta csoport (nyugdíjasok köre): szerda 9:30, nagyterem

Bibliaóra: csütörtök 18:00, nagyterem

Baba-mama kör: csütörtök 10.00

Ifjúsági alkalmakat, házicsoportokat, családos csoportokat  korosztályonként különböző időpontban tartunk, érdeklődni lehet elérhetőségeinken!