Kárpátaljai hívő református cigány közösséget támogattunk | Budai Református Gyülekezet

Kárpátaljai hívő református cigány közösséget támogattunk

A kárpátalja Szernye község hívő cigány közösségénél már több alkalommal tettünk látogatást, volt, hogy budapesti tartózkodásuk alatt láthattuk őket vendégül.  Most a Berekfürdőn megrendezésre kerülő Cigánymissziós konferenciára történő utazásukhoz nyújtottunk némi segítséget, hogy a gyülekezet legaktívabb tagjai ide tudjanak utazni és a konferencián részt tudjanak venni, épüljenek lelkiekben.

S.D.G!

A szernyeiek köszönő sorai:

Ez úton szeretném megköszönni a Buda Református Egyházközségnek, hogy 16 kárpátaljai cigány hívő emberrel részt vehettünk a 6. Országos Cigánymisszió őszi konferenciáján, aminek témája az egység volt. Nagyon jól éreztük magunkat, hálás a szívem hogy tényleg megtapasztalhattuk az egységet, amit csak is Krisztusban élhetünk meg, bőrszíntől függetlenül, mert az isteni szeretet össze köt bennünket, és így épülhetünk fel mint élő kövek lelki házzá. Adja az Úr hogy ez így legyen az életünkben, hogy mindig tudjunk a bőrszín mögé nézni a Krisztusban. Köszönettel::
Rácz Miklós Mityu  és a szernyei cigány gyülekezet tagjai

Csenki Zsuzsanna