Járdafestés-pályázat | Budai Református Gyülekezet

Járdafestés-pályázat

Szeretnéd, ha a Te alkotásod díszíthetné a főváros egyik leglátogatottabb területének kis utcáját?

A Török Pál református püspökről elnevezett utcába színes járdafestést álmodtunk meg, aminek a kivitelezője te lehetsz …. !

A református drogmisszió prevenciós ADNA kávézója pályázatot hirdet az utcafront 1,65 méter széles x 19 méter hosszú járda megfestésére.

Pályázni lehet egyénileg vagy csoportosan.

Feladat: az utcafront járdafestés tervének elkészítése, valamint eszköz- és anyagigény tételes felsorolása.

Pályadíj: a nyertes megfestheti a tervei alapján a járdát, amire aláírását (csoport esetében tetszőlegesen a csoport nevét, vagy a résztvevő alkotók nevét felsorolva) is felfestheti, média-, sajtószereplésen bemutatjuk a készítőt.

Benyújtási határidő: 2017. április 30.
A pályázatokat e-mailen: eszter@kimm.hu címre, vagy személyesen az ADNA Cafe-ba (IX. Török Pál u. 6.) várjuk.

Zsűri tagjai:

Simon András (grafikus)
Szloboda József (Budapest-északi egyházmegye esperese)
Szűcs Balázs (9. kerület főépítésze)
Kovács Péter (ADNA Cafe üzletvezető)
Erdős Eszter (református lelkész)