Januári különleges Tabulatúra régizene klub | Budai Református Gyülekezet

Januári különleges Tabulatúra régizene klub

A 35. Varázs-Szalon és Dr. Szabó G. Gábor vendége a Tabulatúra régizene-együttes

Különleges alkalom lesz, hiszen ez alkalommal a vendéglátó lesz a vendég, hiszen Gábor az együttes klubnapján, saját termükben látogatja meg az együttest, beszélget a tagokkal, s persze “varázsol” is!
A lassan 20 esztendős Tabulatúra régizene-együttes, korhű hangszerek megszólaltatásával, 500 év régizenei emlékeiből ad kíséretet, illusztrációt a misztériumhoz, ami körüllengi Dr. Szabó G. Gábor kártyabűvész világát (szabogg.hu), elvarázsolja a nézőt! Gábor pedig rendkívüli humorral és magabiztossággal vezet körbe ebben a világban, ahol bármi megtörténhet, most kivételesen a historikus zene segítségével.

A belépés ingyenes, de korlátozott a helyek száma, ezért előzetes foglalás (buvesz@szabogg.hu), bár nem kötelező, de célszerű!

Adományokat a klub fenntartására, az együttes elfogad!

Helyszín: a Szilágyi Dezső téri Református Gyülekezet gyülekezeti kisterme – Tisztás (1011 Budapest, Szilágyi Dezső tér 3.)

Bővebb infó: www.tabulatura.hu, illetve szabogg.hu

Mindenkit szeretettel várunk!

Csenki Zsuzsanna