GYÜLEKEZETI KIRÁNDULÁS ERDÉLYBE 2018. szeptember 21-22-23. | Budai Református Gyülekezet
GYÜLEKEZETI KIRÁNDULÁS ERDÉLYBE 2018. szeptember 21-22-23.

2018  szeptemberében ismét szeretnénk egy gyülekezeti kirándulást szervezni Erdélybe, ha lesz kellő számú érdeklődő!

A Haypál Alapítvány kellő számú (min.30 fő) jelentkezésével ismét 3 napos (hétvégi) erdélyi, buszos kirándulást szervez, szeptember 21-23 között.
Tervezett útvonal:
Bp-Nagyvárad- Marosvásárhely-Kolozsvár- Bp.
A gyülekezetünk által hosszú évek óta támogatott marosvásárhelyi Emmaus gyermekotthon meglátogatása mellett egy kirándulást is tervezünk a környéken.
Az utazás költségeit az alapítvány vállalja, így a részvételi díj változatlanul 10.000,- Ft. (szállás + reggeli) Étkezési és egyéb költségeket egyénileg fedezi
mindenki.
Jelentkezni a gyülekezeti honlapon lehet, ill. papír alapon, akiknek nincs internetes kapcsolatuk.
Határidő: 2018.május 31.
Későbbi jelentkezőknek a szállást csak lemondás esetén tudjuk biztosítani.

A részleteket a jelentkezőknek közzé tesszük.
jelentkezni ITT lehet