Felhívás a budai gyülekezet történetével kapcsolatban | Budai Református Gyülekezet

Felhívás a budai gyülekezet történetével kapcsolatban

IMG_1013
A Reformáció 500. évfordulójára készülve a budai gyülekezet presbitériuma úgy határozott, hogy szeretnénk a budai gyülekezet születéséről, kialakulásáról is méltó módon megemlékezni.
Kérünk mindenkit, akiknek a gyülekezet közel- és régmúltjáról fotói vagy egyéb tárgyi emlékei vannak, jelezzék ezt az e célból létrejött gyülekezettörténeti munkacsoport felé. Eredeti fotókat digitalizálás után, tárgyi dokumentumokat fotózás után, igény esetén visszaadunk.
Kérjük a jelentkezést a diakonia@gyulekezet.hu e-mailcímen vagy a 30 618-1069-es telefonra megküldeni a diakóniai gondnoknak, vagy  a délelőtti istentisztelet után a Lukács hajó oldalbejáratnál Németh Csaba tb. presbiternél személyesen jelezni.
Előre hálásan köszönünk minden információt.
a gyülekezet-történeti munkacsoport