Egyházfi munkalehetőség | Budai Református Gyülekezet

Egyházfi munkalehetőség

Budai Református Egyházközség(1011 Budapest, Szilágyi Dezső tér 3.) keres:

EGYHÁZFIT/EGYHÁZFI HÁZASPÁRT . (Házgondnoki, takarítói feladatok).

Feladata: gyülekezeti alkalmaink körülményeinek előkészítése, a lebonyolítás támogatása, utómunkálatok elvégzése (istentiszteletek, esküvők, búcsúztatók, szeretetet-vendégségek stb.), a „jó gazda gondosságával” biztosítani a rendet és a tisztaságot, karbantartási és takarítói feladatokat ellátni, jelezni a karbantartási szükségleteket, alkalmanként beszerzés, ügyintézés, egyéb feladatok.

Elvárások: megbízhatóság, tisztaság- és rendszeretet, önállóság, rugalmasság, jó együttműködés munkatársakkal, hosszú távú elköteleződés. Alapfokú számítógépes ismeret, jogosítvány, lelkészi ajánlás előnyt jelent.

Lakhatást biztosítunk, fizetés megegyezés szerint. Munka betöltése 2018. június 1-től.

Jelentkezés: önéletrajz és bemutatkozó levél megküldésével: iroda@gyulekezet. hu címre.