DOBOZNYI SZERETET – Egy doboz, tele szeretettel! | Budai Református Gyülekezet

DOBOZNYI SZERETET – Egy doboz, tele szeretettel!

Tölts meg egy – vagy több – Szeretetdobozt tartós élelmiszerrel, hogy a szegény sorban lévő családoknak is legyen karácsonya!!

MI KERÜLJÖN A DOBOZBA?
Cukor, olaj, rizs, konzerv, liszt, édesség, száraztészta, leveskocka, tisztálkodási szerek, szappan, sampon, mosópor, fogkrém, stb.

A gyülekezetünk különböző pontjain elhelyeztük a Református Szeretetszolgálat gyűjtő dobozait:
  • A templom bejáratainál
  • A lelkészi hivatal előtt
  • A Kisterem-Tisztás folyosón
  • A bérlemény folyosón
Ezekben a dobozokban elhelyezheted tartós élelmiszer adományaidat, de ha a munkahelyedre szeretnél bevinni és a munkatársakkal együtt megtölteni egy dobozt arra is van lehetőség, hogy egy üres dobozt elvigyél megtöltésre! Vagy hívj ha nagyobb tétel tartós élelmiszert szeretnél átadni!
Telefonálj: 30-618-1069 vagy írj e-mail-t: diakonia@gyulekezet.hu

A gyűjtés december 10-ig tart, utána a felvidéki Csata községben lévő roma közösségi házba visszük el, akik vállalták a csomagok eljuttatását szegény sorban élők részére.

Hálásan köszönjük a tartós élelmiszer adományokat vagy a “Doboznyi szeretet”  jelzéssel a gyülekezet számlájára befizetett céladományokat!

Budai Református Diakóniai Szolgálat