BUDAI ÖRÖKIFI TALÁLKOZÓ 2017 | Budai Református Gyülekezet

BUDAI ÖRÖKIFI TALÁLKOZÓ 2017

Az idén is szeretetvendégségre és úrvacsorás istentiszteletre hívtuk a budai örökifi tagjait, akik az ötvenes-hatvanas években konfirmáltak Budán. Még mai napig összejárnak, találkoznak egymással, igei alkalmat tartanak, mint a budai gyülekezet első igazi házicsoportja. A istentisztelet után a nagyterembe invitáltuk a vendégeket és a gyülekezet tagjait, akiket Molnár Péter budai lelkész és dr. Fekete Márton főgondnok köszöntött.
A mostani alkalmon az ebéd után dr. Süle Ferenc rendkívül érdekes és hitbeli üzenetekkel átitatott előadását izgalmas beszélgetés követett. Jó volt újra együtt tölteni ezt a napot, remélve a folytatást, hogy jövőre újra találkozhatunk, azokkal is, akik most betegség vagy egyéb októl nem tudtak velünk lenni.
Képek ITT megtekinthetőek!
a budai diakónia