Bill Drake Band koncert a templomunkban július 9-én | Budai Református Gyülekezet

Bill Drake Band koncert a templomunkban július 9-én

Hálásak vagyunk Istennek ezért a szép estéért! Köszönjük a zenét, a bizonyságtételeket!

Áldottnak éreztük magunkat veletek!

Az önkénteseinknek meg nagy-nagy köszönet, hogy hozzájárultak az alkalom megszervezéséhez, a vendégeink méltó fogadásához:Kertész Gábornak a színpad össze-és szétszereléséért, László Zsókának a finomságok főzéséért,  Rácz Lacinak a sok-sok cipekedésért, Rácz Mityunak a koncert utáni segítésért a pakolásban, Helyes Sacinak, Barzó Vikinek a vendégeink részére készített  finom süteményekért, Kurkó Csabának a fotókért, Csapó Melindának, Schön Krisztának a fogadószolgálatért, a terítésért, vacsora felszolgálásáért, és utána az éjfélig tartó elpakolásért.
Mindezért Istené legyen a dicsőség!

Csenki Zsuzsanna diakóniai gondnok