Adventi koszorúkészítés és Egyháztáji vásár nov.26. | Budai Református Gyülekezet
Adventi koszorúkészítés és Egyháztáji vásár nov.26.

Ne féljetek, mert íme, nagy örömet hirdetek nektek, amely az egész nép öröme lesz: üdvözítő született ma nektek, aki az Úr Krisztus, a Dávid városában. Lk 2,10-11

Adventi koszorúkészítő műhellyé alakul templomunk november 26-án, a 10 órás istentisztelet után.

Illatos, fahéjas tea és mézes sütemény mellett, mindenki saját fantáziája szerint készítheti el az idei adventi asztaldíszt.

Helyszínen vásárolható: 4 db gyertya: 750.-Ft és koszorú alap: 250.-Ft /a többi kelléket biztosítjuk /

Átsétálva a gyülekezeti nagyterembe /Szilágyi Dezső tér 3/ Egyháztáji vásáron kistermelők, kézművesek, sajtkészítők sok-sok különlegességgel, finomsággal várják az érdeklődőket.

Info: Fördős Kata +36 30 4888254