Adventi családi nap a Budai Református Egyházközségben – dec.2. | Budai Református Gyülekezet

Adventi családi nap a Budai Református Egyházközségben – dec.2.

És történt, hogy amíg ott voltak, eljött szülésének ideje, és megszülte elsőszülött fiát. Bepólyálta, és a jászolba fektette…. És hirtelen mennyei seregek sokasága jelent meg az angyallal, akik dicsérték az Istent, és ezt mondták: Dicsőség a magasságban Istennek, és a földön békesség, és az emberekhez jóakarat.

Lukács evangéliuma 2, 6-14

Adventi családi nap a Budai Református Egyházközségben

Szeretettel várunk mindenkit december 2-án, vasárnap 10 órára a Szilágyi Dezső téri református templomba

Program:

istentisztelet alatt: gyermek foglalkozások három korcsoportban

istentisztelet után

a templomban: adventi koszorú és asztaldísz készítés illatos tea, mézes sütemény és karácsonyi zene mellett

( a koszorú alap: 300, négy gyertya 700 forint, a fenyőágak, szalagok és egyéb díszek ingyenesek)

a nagyteremben: (Szilágyi Dezső tér 3, piros csengőgomb, jobbra az udvarban) Egyháztáji vásár, ahol megbízható, magyar termékeket vásárolhatnak csak tiszta forrásból – méz, szappan, süti, húsárú, kézzel készült játékok, tészták, pirospaprika, bor, must, ékszerek, kerámiák.

A vásár bevételének egyrészével a kárpátaljai Sámuel Alapítvány 8-10 gyermeket nevelő családjait támogatjuk

További információ: Fördős Kata missziói gondnok 30 4888254, misszio@gyuelkezet.hu

www.gyulekezet.hu