A szeretet és törődés vasárnapja | Budai Református Gyülekezet
A szeretet és törődés vasárnapja

Március 30-án az istentisztelet után a szeretet és törődés vasárnapját szerveztük meg a gyülekezet tagjai számára. A diakóniai raktárban volt jótékonysági vásár, méz és szabolcsi almalé vásárlási lehetőség. A nagyteremben dr. Fehér Réka szeretettel fogadta az idős testvéreket. Itt az ő szakmai vezetésével vérnyomás mérésre és , vércukorszint ellenőrzésre volt lehetőség.

Aztán ebédre láttuk vendégül azokat, akik velünk tudtak maradni.
Volt finom leves, sok-sok sütemény, de saláta és gyümölcs is került az asztalra.
Utána sok szép verset hallgathattunk meg együtt, mert többen elhozták ajándékba és elmondták a többieknek a legkedvesebb versüket. Több olyan testvér is volt köztünk, aki magányosan él, sokszor egyedül ül a vasárnapi asztalhoz, így számukra ez az alkalom különösen is kedves volt. Jó volt együtt lenni, és ha Isten megengedi, máskor is lehetnének még ilyen alkalmaink, reméljük még sokszor tudunk majd szeretetközösségben lenni egymással.