A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Népzene Tanszék népi énekes hallgatói adnak jótékonysági hangversenyt a templomunkban. | Budai Református Gyülekezet

A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Népzene Tanszék népi énekes hallgatói adnak jótékonysági hangverseny a templomunkban június 6-án, szerdán, 19 órakor.

A fiatal, tehetséges énekesek szeretnék, ha ez az előadás jótékonysági célt szolgálna, és örömmel csatlakoztak a budai gyülekezet ez évi kiemelt jótékonysági céljához, a felvidéki, Ipoly- és Garam-menti kis községek gyülekezeteinek támogatásához.
Belépés ingyenes, de erre a határon túli testvéreinket támogató célra köszönettel elfogadunk perselyadományokat.

Fotó: H.M.
Az elhangzó zeneművek listáját hamarosan közzétesszük.
Szeretettel várunk minden kedves zenerajongót!