A kárpátaljai Szernye községből voltak vendégeink | Budai Református Gyülekezet

A kárpátaljai Szernye községből voltak vendégeink

Április 6-án vasárnap a kárpátaljai Szernye község református roma közösségének tagjai voltak a vendégeink az úrvacsorás istentiszteleten és az azt követő ebéden.
Már régebb óta vagyunk kapcsolatban ezzel a kis kárpátaljai hívő közösséggel, Rácz Miklós Mityu közvetítésével. Több alkalommal járunk is náluk, adományainkkal igyekszünk az ott folyó szolgálatokat segíteni. Egy alkalommal még a bartimeus Egyesület képviselőjét is elvittük hozzájuk, akik hangzó bibliákkal ajándékozták meg az érdeklődőket.
A mostani találkozáshoz a szombati napon a káposztásmegyeri református gyülekezetben megrendezésre kerülő roma imanap adott alkalmat, ahol a szernyeiek részt vettek.
Örömünkre szolgált, hogy hozzánk is el tudtak látogatni és pár órácskát együtt lehettünk velük, együtt dicsérhettük velük az Urat!
Reméljük lesz folytatás!

Csenki Zsuzsanna