A kapcsolat ajándéka | Budai Református Gyülekezet

A kapcsolat ajándéka

Hanganyag: a lejátszáshoz Adobe Flash Player (9-es vagy újabb verzió) szükséges, amelynek a legfrissebb változata letölthető innen, valamint a böngészőben engedélyezni kell a JavaScriptet is.

Elhangzás dátuma: 2017.02.12.

Igehirdető: Illés Dávid

Bibliai alapige: Jn 13,34 , Róma 13,8

34Új parancsolatot adok nektek, hogy szeressétek egymást: ahogyan én szerettelek titeket, ti is úgy szeressétek egymást! 35Arról fogja megtudni mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha szeretitek egymást. (Jn 13,34)