A Filadelfia Ház lakói, munkatársai és a szülők voltak a vendégeink a március 26-i vasárnap délelőtti istentiszteleten. | Budai Református Gyülekezet

Már nem először jöttek el hozzánk és reméljük nem is utoljára!
A templomban a Márk hajó első négy padját foglaltuk le a népes küldöttség részére.
A fiatalok énekkel és versekkel köszöntötték a budai gyülekezetet.
“Csak szeretet kell, csak szeretet kell, s a szívemet láthatod!”
“Révészünk az irgalom.” – hangzott el a bizonyságtételükben, megrendítve ezekkel sokak szívét.
A gyülekezet nagy tapssal köszönte meg a vendégek szívből érkező ajándékait.
Ezt követően együtt hallgathattuk meg Isten üzenetét Illés Dávid igehirdetése által a János evangéliuma 15. rész 12-15. versei alapján. A felmerült kérdésekre az igehirdetés adott választ: Hogyan lesz Isten a barátunkká? Mi történik a barátunkkal? Mi történik velünk?
Istentisztelet után a nagyteremben szeretetközösségben lehettünk vendégeinkkel, akik pár szóban bemutatkoztak. Mély, baráti beszélgetések alakultak ki a budai gyülekezet jelen lévő tagjai és vendégeink között. Istentől áldott alkalom volt!
Folyt. köv!

a budai diakóniai szolgálói